KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Litografier 9758118
nr 975 8118
Litografier
2 st, Stockholm, signerade 1950, motivet: 11x13
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 18:53:34
15/8 15:43:49
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv